Renault MEGANE Grandtour

technológiou k úspechu

priestor a modularita

Prispôsobte si priestor na palube


Vďaka nastaviteľnému batožinovému priestoru, najdlhšej nakladacej dĺžke vo svojej triede a škále úložných priestorov kombinuje Nový MEGANE Grandtour komfort, štýl a pohodlie. Každý deň pri vás!

a0ebf00884.jpg

Nakonfigurujte si svoj priestor podľa vašich potrieb


Máte veľa batožiny na svojich cestách? Vďaka zadnej lavici Easy Break sklopnej do roviny si môžete na cesty zobrať čokoľvek, čo potrebujete bez obetovania vášho pohodlia na palube Nového MEGANE Grandtour. Chcete ho? Máte ho!

b4147edd6a.jpg

Využite výhody prispôsobiteľného nákladového priestoru


Vďaka priestrannému batožinovému priestoru (až 521 l) a rekordnej nakladacej dĺžke (2,7 m) a inteligentným úložným riešeniam sa Nový MEGANE Grandtour prispôsobí vašim potrebám, pričom splní aj vaše najväčšie očakávania!

hybrid

E-TECH PLUG-IN HYBRID


Vychutnajte si neprekonateľné potešenie z jazdy. Všetky výhody elektrického pohonu kombinovaného so všestrannosťou hybridného pohonu, ktorý zabezpečuje nová nabíjateľná hybridná hnacia sústava E-TECH.

4e9f3a92de.jpg

Nový MEGANE Grandtour potvrdzuje svoju všestrannosť vďaka hybridnej nabíjateľnej technológii E-TECH kombinujúcej 1,6 l benzínový motor a dva elektromotory. Pri každodennej jazde si zvoľte elektrický režim a užite si tichú a pohodlnú jazdu s bezkonkurenčnou reakciou vozidla (až 65 km(1) pri plnom elektrickom režime v meste). Plánujete vyraziť na dovolenku? Vydajte sa na dlhé cesty bez obáv o dojazd (až do 50 km(2) na elektrický pohon v zmiešanom režime).

 

Objavte verziu

Predáváme vozidlá značiek